Кабмін затвердив перелік із 26 об'єктів великої приватизації, які підлягають продажу в 2018 році

Планується, що приватизація цих об'єктів сприятиме їх модернізації та технічному переоснащенню, а також дозволить виконати план приватизації на 2018 рік

Украинское фото

Кабінет міністрів затвердив перелік із 26 об'єктів великої приватизації, що підлягають продажу в 2018 році. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання уряду, передає 112.ua.

Згідно з пояснювальною запискою, приватизація цих об'єктів сприятиме їх модернізації та технічному переоснащенню, а також дозволить виконати план приватизації на 2018 рік (21,3 млрд грн до державного бюджету).

Повідомлялося, що згідно з розпорядженням, 18 об'єктів перебувають в управлінні ФДМУ: енергопостачальні компанії "Тернопільобленерго", "Запоріжжяобленерго", "Харківобленерго", "Миколаївобленерго", "Хмельницькобленерго", теплоелектроцентралі (ТЕЦ) - Херсонська ТЕЦ, Дніпровська ТЕЦ, Криворізька ТЕЦ, Сєвєродонецька ТЕЦ, "Азовмаш", "Турбоатом", Запорізький титано-магнієвий комбінат, "Оріана", Завод алюмінієвої фольги, "Президент-Готель", "Центренерго", Одеський припортовий завод і "Сумихімпром".

Так, три об'єкти перебувають в управлінні Міністерства економічного розвитку і торгівлі, два об'єкти перебувають в управлінні Міністерства аграрної політики та продовольства.

Один об'єкт підпорядковано Міністерству енергетики та вугільної промисловості, один об'єкт підпорядковано Кабінету міністрів України та один об'єкт підпорядковано Міністерству охорони здоров'я.

Це розпорядження було ухвалено з 3-денним доопрацюванням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів і Міністерством аграрної політики та продовольства.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував старт малої приватизації з червня 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів