Кабмін включив низку європейських країн до списку держав, операції з якими підлягають контролю

Яценюк підписав відповідне розпорядження № 449-р

zn.ua

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк підписав розпорядження №449-р "Про затвердження переліку держав (територій), які відповідають критеріям, встановленим підпунктом 39.2.1.2 підпункту 39.2.1 пункту 39.2 статті 39 Податкового кодексу України".

Таким чином, Кабмін оновив перелік країн, торгові операції з якими підлягають податковому контролю. Перелік включає понад 70 держав.

Так, у нього також увійшли ряд європейських країн: Австрія, Андорра, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Ірландія, іспанські Канарські острови, Кіпр, Косово, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Чорногорія, Швейцарія.

Також країни Близького Сходу та Азії (Катар, Бахрейн, Бруней-Даруссалам, особливий район Китаю Гонконг, особливий район Китаю Макао, Марокко, ОАЕ, Сінгапур) республіки Кавказу і Середньої Азії (Грузія, Киргизія, Туркменістан, Узбекистан).

У документі також перераховані країни Африки (Ліберія, Ліван, Лесото, Судан), а також Південної Америки (Панама, Парагвай і Ямайка).

Новини за темою:

Відзначається, щоб потрапити в цей список, країна повинна відповідати декільком критеріям: мати низький податок на прибуток (мінімум на 5 п. п. нижче, ніж в Україні), не розкривати інформацію про структуру власності юридичних осіб, не мати з Україною міжнародних договорів про обмін інформацією.

Нагадаємо, у квітні Верховна Рада підтримала проект закону №1861 "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо трансфертного ціноутворення). За дане рішення проголосували 239 народних депутатів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів