Кабмін створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку

Раду очолить заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська

Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 13 червня, за пропозицією Мінекономрозвитку створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Зазначається, що завданням Ради є організація роботи дорадчої групи з питань торгівлі та сталого розвитку відповідно до положень Угоди про асоціацію Україна - ЄС щодо підтримки громадянського суспільства, торгівлі та сталого розвитку.

Головним завданням дорадчої групи стане моніторинг впровадження і дотримання чіткої імплементації заходів, які прописано в главі 13 "Торгівля і сталий розвиток".

Окрім того, Рада з питань торгівлі та сталого розвитку має також забезпечити відбір кандидатів до групи експертів, які працюватимуть над підвищенням ефективності розробки рішень щодо усунення можливих законодавчих труднощів у ході імплементації відповідних положень Угоди про асоціацію Україна - ЄС щодо підтримки торгівлі та сталого розвитку.

До складу Ради увійдуть представники органів державної влади та громадянського суспільства.

Раду очолить заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – торговий представник України Наталія Микольська.

Нагадаємо, у 2017 році від'ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами і послугами погіршилося на 2 083,8 млн дол. порівняно з 2016 роком і становило 2 625,4 млн дол.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів