Кабмін схвалив проект меморандуму про співпрацю з МВФ за програмою stand by

Програма передбачає фінансування на 3,9 млрд доларів

Пресс-служба Кабмина

Кабінет міністрів затвердив проекти листа про наміри та меморандуму щодо співпраці з Міжнародним валютним фондом за програмою stand by. Про це повідомили "Українські Новини". Відповідне рішення ухвалене під час засідання уряду в середу.

Затверджено проекти листа про наміри уряду і Національного банку України до МВФ та меморандуму про економічну та фінансову політику.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду може розглянути питання про схвалення нової програми співпраці з Україною на своєму засіданні після 10 грудня.

Раніше повідомлялося, що Україна вже до кінця року може отримати новий транш від МВФ. Передбачається, що його сума становитиме півтора мільярда доларів.

Нагадаємо, 19 жовтня уряд вирішив підвищити ціни на газ на 23,5% з 1 листопада. Протягом години після відповідного рішення Кабміну на сайті МВФ з'явилася заява про те, що Україна і МВФ досягли угоди за новою програмою stand-by на 3,9 млрд дол., яка замінить програму розширеного фінансування (EFF), затверджену в березні 2015 року. Її строк спливав у березні 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів