Кабмін скасував конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради "Нафтогазу", - МЕРТ

Також уряд зобов'язав МЕРТ вносити на розгляд пропозиції щодо кандидатів на посади в наглядовій раді

З відкритих джерел

Кабінет міністрів України скасував конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради (НР) НАК "Нафтогаз України". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

"Своїм рішенням від 10 листопада 2017 року уряд скасував проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена НР "Нафтогазу України". Уряд також зобов'язав МЕРТ вносити на розгляд Кабміну пропозиції щодо кандидатів на посади в НС як незалежних членів, так і представників держави", - йдеться в повідомленні.

У МЕРТ відзначають, що згідно з чинним регламентом уряду, їх відомство питаннях "Нафтогазу" виконує лише технічну функцію.

"Суб'єктом ініціативи залишається Кабмін, який направляє МЕРТ доручення щодо оформлення рішень. МЕРТ забезпечує технічну функцію по підготовці проектів нормативно-правових актів для подальшого внесення на розгляд уряду. Такий же принцип буде застосовуватися до пропозицій щодо кандидатів у члени НС НАК. З метою найбільш швидкого вирішення ситуації в умовах опалювального сезону МЕРТ очікує, що подання щодо кандидатів буде здійснено найближчим часом", - резюмують у відомстві.

Раніше повідомлялося про те, що Стокгольмський арбітраж переніс ухвалення рішення по суперечці "Нафтогазу" і "Газпрому" на грудень 2017 - лютий 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів