Кабмін пропонує виділити з бюджету 1,6 млрд грн на технічне переоснащення і модернізацію шахт, - проект бюджету-2019

Також ці кошти буде спрямовано на часткове покриття витрат з оплати праці робітникам державних вугледобувних підприємств

dosug.md

Кабінет міністрів пропонує виділити з бюджету 1,6 млрд грн на реструктуризацію вугільної галузі. Про це йдеться в тексті проекту держбюджету-2019, опублікованому на сайті Верховної Ради.

За бюджетною програмою "Реструктуризація вугільної галузі" передбачені видатки загального фонду у сумі 1 млрд 630 млн грн. У пояснювальній записці зазначається, що з метою поліпшення виробничих показників діяльності державних вугледобувних підприємств ці кошти передбачається спрямувати на технічне переоснащення і модернізацію шахт, а також на часткове покриття витрат з оплати праці робітникам державних вугледобувних підприємств.

До того ж Кабмін пропонує виділити 657 млн 705,1 тис. грн на ліквідацію шахт. Зокрема, планується профінансувати заходи щодо підготовки вугледобувних підприємств до ліквідації, проекти ліквідації вугледобувних підприємств та утримання 2-х водовідливних комплексів.

Новини за темою: Україна планує виділити 27 млн грн на захист кар'єрів з радіоактивними відходами поблизу колишнього Придніпровського хімзаводу

Також із загального фонду держбюджету передбачено фінансування за бюджетною програмою "Гірничорятувальні заходи на вугледобувних підприємствах" у сумі 290 млн гривень. "Кошти буде спрямовано на забезпечення готовності штабу і 4 загонів, їх сил і засобів до виконання робіт, пов'язаних із запобіганням, невідкладним реагуванням та ліквідацією наслідків аварій на вугледобувних підприємствах, здійснення контролю за готовністю вугледобувних підприємств до виконання робіт з ліквідації наслідків аварій та мінімізації їх наслідків, локалізації зони впливу шкідливих і небезпечних факторів тощо", - йдеться в пояснювальній записці.

Раніше спікер Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон про зміни до держбюджету на 2018 рік. Завдяки внесеним змінам з державного бюджету виділять 1,4 млрд гривень на дотації державним вугільним шахтам. Таким чином буде надана підтримка вугільної промисловості до завершення реформування галузі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів