Кабмін пропонує виділити 750 млн грн на відшкодування вартості деяких ліків в наступному році

Це передбачено в проекті бюджету-2019

Фото з відкритих джерел

На відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в 2019 році мають намір виділити 750 млн грн. Таку суму передбачає зареєстрований в Раді проект держбюджету на 2019 рік.

Крім того, за бюджетною програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань" у проекті державного бюджету на 2019 передбачені видатки за загальним фондом в обсязі 250 млн грн.

Також Кабмін пропонує виділити 109 млн 856,4 тис. грн на керівництво та управління у сфері лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Нагадаємо, держпрограма "Доступні ліки", яка при наявності рецепта дозволяє отримувати препарати для лікування хронічних захворювань безкоштовно або за невелику доплату, діє з 1 квітня 2017 року. З держбюджету України на 2018 рік виділено 1 млрд грн на фінансування програми реімбурсації.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що було виписано понад 21 млн рецептів пацієнтам по всій країні в рамках програми.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів