Кабмін пропонує Раді збільшити витрати на ДБР майже на 460 млн грн, - проект бюджету-2019

У проекті держбюджету на нинішній рік на потреби Державного бюро розслідувань передбачено 650 млн грн, на 2019-й – 1,1 млрд грн

Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді ухвалити державний бюджет на 2019 рік з витратами на Державне бюро розслідувань у сумі 1 млрд 111 млн 261,1 тис. грн. Про це йдеться в тексті проекту держбюджету-2019, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Згідно з проектом держбюджету-2019, зазначені кошти на забезпечення діяльності ДБР буде виділено із загального фонду державного бюджету. У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що видатки загального фонду збільшено проти 2018-го на 459 млн 693,8 тис. грн.

Також у записці уточнюється, що видатки за вказаною програмою спрямують на утримання та функціонування центрального апарату та територіальних управлінь Державного бюро розслідувань, придбання обладнання (меблів, комп'ютерної та оргтехніки, спецобладнання) та проведення робіт з капітального ремонту приміщень.

20 листопада минулого року Генеральна прокуратура України втратила право починати розслідування. Таким чином, тільки слідчі ДБР мають право розслідувати злочини, вчинені екс-президентами, вищими держчиновниками, членами Центральної виборчої комісії, депутатами Верховної Ради, керівництвом Генпрокуратури, головою Національного банку, суддями, правоохоронцями.

Також Держбюро розслідувань має право розслідувати злочини, вчинені детективами Національного антикорупційного бюро і прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Крім того, до підслідності ДБР належать і військові злочини.

Новини за темою: ДБР відкриє перші справи проти високопосадовців у листопаді, - Труба

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів