Кабмін направив 1,4 млрд гривень на оснащення початкових класів та підвищення кваліфікації вчителів

40% буде спрямовано на закупівлю сучасних меблів в початкові класи

112.ua

Кабінет міністрів направив 1 млрд 385 млн 200 тис. гривен на оснащення початкових класів та підвищення кваліфікації вчителів нової української школи. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу, передає 112.ua.

"Це 1 млрд 385 млн 200 тис. гривень. Майже 1 млрд – це оснащення початкової школ, і 380 млн – це підвищення кваліфікації вчителів", - розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Вона зазначила, що підвищення кваліфікації вчителів вже розпочалося – введено сучасний дистанційний курс.

"Майже 1 млрд – це виключно оснащення, 40% цих грошей буде спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для першого класу", - сказала міністр.

Також, за словами Гриневич, розподіл коштів між областями буде автоматичним.

"Як ми здійснюємо розподіл коштів між областями. З урахуванням кількості класів початкової школи в області. Ми виключили будь яке ручне керування у розподілі коштів між областями", - зауважила вона.

Окрім того, 40% буде спрямовано на закупівлю сучасних меблів в початкові класи.

"І ще 20% цієї субвенції буде використано на закупівлю комп'ютерного і мультимедійного обладнання для початкових класів", - підсумувала міністр.

Нагадаємо, в серпні 2017 року прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що в бюджеті на 2018 рік планується передбачити 1 млрд грн на модернізацію навчання в початкових класах.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман вже анонсував модернізацію української молодшої школи та закупівлю сучасного обладнання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів