IBM за 34 млрд дол. купує розробника хмарних сервісів Red Hat

За допомогою цього придбання IBM, що займається створенням штучного інтелекту, має намір розвивати сегмент хмарних технологій і сервісів

Reuters

Американська корпорація International Business Machines (IBM) за 34 мільярди доларів США купує американського розробника програмного забезпечення Red Hat Inc. Про це повідомляє Reuters.

Купівля Red Hat є поки що найбільшим придбанням IBM, ринкова вартість якої оцінюється в 114 млрд доларів. За останні п'ять років акції IBM знецінилися майже на третину, водночаск котирування Red Hat зросли на 170%.

У 2008 IBM придбала канадського розробника програмного забезпечення в сфері бізнесу Cognos (5 млрд), у 2013 році - розробника хмарної інфраструктури Softlayer (2 млрд), а в 2015 році - компанію Weather Channel (2 млрд).

Новини за темою: У Харкові відкрили перший в Україні музей комп'ютерної техніки

Компанія Red Hat, заснована в 1993 році, спеціалізується на розробці програмних додатків на основі операційної системи Linux з відкритим вихідним кодом. Linux вважається альтернативою програмного забезпечення від Microsoft Corp. Red Hat поширює і підтримує Red Hat Linux, стягуючи плату зі своїх корпоративних клієнтів за технічне обслуговування та підтримку. Також компанія володіє низкою технологій, які широко використовуються у центрах обробки даних.

IBM сподівається, що злиття з Red Hat допоможе їй наздогнати Amazon.com Inc, Alphabet Inc і Microsoft в сегменті хмарних технологій і сервісів.

Корпорація IBM була заснована в 1911 році і певний час займала лідируючі позиції у галузі комп'ютерних технологій. Її інженери створили один з перших суперкомп'ютерів у світі Big Blue. Відомо, що її програмісти та інженери працюють над створенням штучного інтелекту. Основою для досліджень служить новий квантовий суперкомп'ютер Watson.

Новини за темою: У США заявили про створення найпотужнішого в світі суперкомп'ютера Summit

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів