Гройсман закликав ГПУ і НАБУ провести розслідування дій посадових осіб щодо ОПЗ

Прем'єр закликав не допустити штучного банкрутства заводу

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Архівне фото Укрядовий портал

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман направив листа в Генеральну прокуратуру України і Національне антикорупційне бюро (НАБУ) із закликом провести розслідування і не допустити штучного банкрутства Одеського припортового заводу. Про це повідомляється на сайті Кабміну.

"У цей час Фондом державного майна України, який є органом управління товариства (ОПЗ), разом з товариством готується до подання до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційна скарга. З метою захисту інтересів держави та недопущення доведення до банкрутства одного з найбільших вітчизняних підприємств, прошу Вас розглянути можливість вступу Генеральної прокуратури України в цю справу", - йдеться в листі Гройсмана до генпрокурора Юрія Луценка.

Новини за темою: Білоус заявив, що продаж ОПЗ може відбутися наприкінці року

Звертаючись до керівника НАБУ Артема Ситника, Гройсман закликав провести спецрозслідування діяльності посадових осіб з метою виявлення фактів порушення інтересів держави.

"Враховуючи стратегічне значення підприємства для економіки і безпеки держави, прошу Вас розглянути можливість проведення розслідування діяльності посадових осіб з метою виявлення фактів порушення інтересів держави і запобігання доведення до банкрутства одного з найбільших державних підприємств", - заявив Гройсман.

Новини за темою: Білоус заявив, що продаж ОПЗ може відбутися наприкінці року

Як повідомлялося, Вищий спецсуд скасував рішення про стягнення боргу в 5,24 млрд грн і 1,57 млрд грн нарахованої пені з ОПЗ перед компанією Ostchem Дмитра Фірташа.

Нагадаємо, Южний міський суд Одеської області ухвалою від 6 березня 2017 року задовольнив клопотання Ostchem Holding Limited про визнання і надання дозволу на примусове виконання на території України часткового арбітражного рішення Стокгольмського арбітражу від 25 липня 2016 по справі про стягнення з ОПЗ на користь Ostchem $193,26 млн основного боргу і $57,98 млн нарахованої пені. Цей вердикт підтвердив Апеляційний суд Одеської обл.

Новини за темою: Гройсман: Нове керівництво ФДМУ має провести ефективний продаж ОПЗ

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...