Гройсман розповів, коли підвищиться мінімальна зарплата

Її планують підвищити, щойно це дозволить економіка

Открытый источник

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє підвищити мінімальну зарплату, щойно це дозволить економіка. Про це передає прес-служба уряду.

"Це дуже чутливе питання. Ви знаєте, що я є ініціатором і прихильником підвищення заробітної плати в Україні. Взагалі вважаю, що людей перетримали на мінімальній зарплаті, і це величезна проблема. Щойно економіка нам дозволить, обов'язково піднімемо", - сказав Гройсман.

Новини за темою: Розенко розповів, кому необхідно підвищити пенсію в першу чергу

Він розповів, що чимало експертів і політиків критикували його за підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень, а потім до 3723 гривен.

"Тепер навпаки! Тому щойно з’явиться можливість рухатися далі, я зроблю цей крок", - підкреслив прем'єр.

Також він пояснив, що збільшення мінімальної зарплати впливає на державний сектор.

Новини за темою: Розенко переконаний, що до кінця року мінімальна зарплата в Україні зросте до 4,2 тис. грн

"А для підвищення зарплат у державному секторі треба перебалансувати сам бюджет. Це також навантаження для невеликих підприємств. Тут необхідно розмовляти мовою цифр", - підсумував прем’єр.

Нагадаємо, цьогоріч уряд планував підвищити мінімальну заробітну плату в Україні до 4,1 тис. грн. Припускалося, що це стане можливим вже в першому півріччі, однак пізніше терміни змістилися на другу половину 2018 року. Зокрема, прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв підвищити мінімальну зарплату, щойно з'явиться "найменша можливість". Однак на початку червня міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що для таких дій поки немає економічних умов.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів