Гройсман про вимогу МВФ підняти ціну на газ: Рішення ще не прийнято, шукаємо правильний підхід

За словами українського прем'єра, питання ціни на газ є "складним"

Открытый источник

Вимога Міжнародного валютного фонду про підвищення ціни на газ для населення залишається, Україна і МВФ перебувають у "постійному пошуку" рішення. Про це 8 червня заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман в ексклюзивному коментарі телеканалу "112 Україна".

"Що стосується нашої співпраці і ще низки складних питань, зокрема це питання ціни газу – поки що по ньому немає рішення", – зазначив він.

Гройсман запевнив, що для нього ключове значення має рівень ціни за газ для населення.

"Тому ми шукаємо правильний підхід для того, щоб будь-які зміни у формуванні ціни газу не призвели до збільшення оплати тим, хто має невеликі доходи. Це для мене є принципово важливим, тому ми у постійному пошуку", – наголосив він.

Також він зазначив, що вчорашнє ухвалення парламентом закону про створення Антикорупційного суду є дуже важливим кроком, якого чекали міжнародні партнери.

Нагадаємо, серед ключових вимог МВФ для надання чергового траншу кредиту є створення антикорупційного суду та встановлення ринкової ціни на газ для населення. За даними НКРЕКП, ціни на газ для населення можуть зрости в понад півтора раза.

30 травня Кабмін відклав підвищення тарифів на газ для населення й ТКЕ до серпня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів