Гройсман про ситуацію на ОПЗ: Завод ослабили і завели в борги

"ОПЗ просто довели до ручки", - заявив прем'єр

Украинское фото

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів про ситуацію, яка склалася на Одеському припортовому заводі. Коментар прем'єр озвучив в ексклюзивному інтерв'ю "112 Україна" під час робочого візиту до Ужгорода.

"ОПЗ просто довели до ручки, я вчора про це казав, з точки зору правління. Я про це вчора говорив на уряді. Вважаю, що тут зараз у нового керівника Фонду держмайна є серйозний виклик, з яким він може впоратися. Я готовий допомагати йому. Його (завод, - ред.) спеціально завели в борги, я переконаний у цьому, правоохоронні органи повинні далі це досліджувати. Його завели в борги, послабили саме ці підприємства, потім водили всіх по колу, щоб його не приватизувати, а утримувати в цих корупційних лапах", - заявив він.

За словами прем'єра, уряд наразі вирішує проблем підприємства. "Я не бачу поки політичної чи господарської волі у керівництва (заводу, - ред.)", - додав Гройсман.

30 квітня роботу Одеського припортового заводу було зупинено через завершення поставок газу. Раніше виробництво на ОПЗ зупиняли на період з 10 липня 2017 року до 29 січня поточного року.

Зазначимо, ОПЗ є державним підприємством.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів