Гройсман повідомив про намір розширити програму "Доступні ліки"

Прем'єр зазначив, що 91% українців схвалює програму

З відкритих джерел

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про намір розширити медичну програму "Доступні ліки". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Є глобальна мета - долучити до програми "Доступні ліки" усі ліки з державних програм, якими пацієнти лікуються на амбулаторному рівні", - написав він.

Гройсман зазначив, що 91% українців схвалює програму, тому що програма економить сімейний бюджет.

"У МОЗ порахували, що, наприклад, родина, де є хворий на діабет другого типу та хворий на бронхіальну астму, може заощадити близько тисячі гривень на місяць. А людина, яка страждає від серцевої недостатності, зекономить на лікуванні приблизно 200 грн на місяць", - написав він.

Новини за темою: Супрун: За тиждень понад 150 тисяч українців підписали декларації з лікарями

Прем'єр-міністр впевнений, що програма "Доступні ліки" за рік свого існування довела свою ефективність.

"Програма "Доступні ліки" працює вже рік. Мені приємно, що її результат - не сухі цифри, а поліпшення здоров’я людей та їхня підтримка цієї ініціативи", - підкреслив Гройсман.

Новини за темою: "За" і "проти" звільнення т. в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун: Чому українське суспільство знову розділилося

Нагадаємо, на останньому засіданні Кабінету міністрів Володимир Гройсман заявив, що медичною програмою "Доступні ліки" щоденно користуються 8 млн українців.

Джерело: Гройсман Facebook

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів