Гройсман: Необхідно якнайшвидше запустити ЕКА, щоб підтримати українську продукцію на зовнішніх ринках

Мета створення ЕКА - здійснювати страхування за договорами, що забезпечують розвиток експорту

Пресс-служба Кабинета министров

Експертно-кредитне агентство має бути запущено як можна швидше. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів, передає "112 Україна".

"Вважаю, що треба швидше запускати Експертно-кредитне агентство для того, щоб підтримувати українську продукцію кредитними ресурсами на зовнішніх ринках", - заявив він.

Новини за темою: Український експорт у 2018 році зріс на 12,7%, - Мінекономрозвитку

"Що стосується змін у законодавство з державних закупівель - певні зміни вже знаходяться в парламенті, внесені президентом. Але тут є тонка грань. Ви бачили, тільки за 8 місяців ми майже на 31 млрд доларів зробили експорту. І як тільки ми можемо якимось чином зробити свій ринок обмеженим - відразу нам обмежать ринок, і постраждають усі виробники, які експортують на 31 млрд", - підкреслив Гройсман.

Новини за темою: Протягом перших 8 місяців 2018 року Україна експортувала товарів на 31 млрд дол., - Кубів

Нагадаємо, рішення про створення Експортно-кредитного агентства було прийнято Кабміном 7 лютого 2018 року. Очікується, що Агентство здійснюватиме страхування, перестрахування і надання гарантій за договорами, які забезпечують розвиток експорту. Воно також братиме участь у виконанні програм часткової компенсації відсоткової ставки за експортним кредитом і надаватиме консультації експортерам.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів