Гройсман доручив УЗ провести консультації щодо підвищення тарифів на вантажні перевезення

Глава уряду заявив, що завдання Міністерства інфраструктури та Антимонопольного комітету України - стежити за тим, "щоб не було перейдено межу здорового глузду"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив ПАТ "Укрзалізниця" проводити консультації з асоціаціями виробників щодо питання підвищення тарифів на вантажні перевезення. Про це він сказав журналістам під час робочої поїздки до Тернополя в понеділок, пише "Інтерфакс-Україна".

"Українська залізниця" є сьогодні монополістом. До тарифів монополіста необхідно ставитися абсолютно ретельно, оскільки якщо буде надмірне коригування цін монополіста, це може призвести до серйозних втрат економіки", - зазначив він.

У зв'язку з цим Гройсман заявив, що завдання Міністерства інфраструктури та Антимонопольного комітету України - стежити за тим, "щоб не було перейдено межу здорового глузду".

"Я дав доручення "Укрзалізниці", щоб вони працювали з відповідними асоціаціями виробників та обговорювали цю тему. Жодних односторонніх рішень бути не може. Я цього не підтримую", - додав прем'єр.

Він також наголосив, що "Укрзалізниця" є дуже важливим підприємством для економічного зростання країни.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" розглядає у 2019 році можливість підвищення тарифів на 12%. У компанії вважають трикратне підвищення тарифів на вантажоперевезення економічно обґрунтованим.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів