Гройсман доручив перевірити, чи обґрунтовані нові ставки "УЗ" для аграріїв

Прем'єр-міністр визнав, що стурбований черговим підвищенням цін "Укрзалізниці"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення віце-прем'єру Володимиру Кістіону і міністру інфраструктури Володимиру Омеляну провести нараду з питання обґрунтованості нових ставок на користування вагонами ПАТ "Укрзалізниця". Крім того, глава уряду виступив за залучення до обговорення представників профільних комітетів Ради. Про це повідомляють "Комментарии".

За словами Гройсмана, зустріч може пройти вже в четвер, 18 жовтня.

Прем'єр також звернувся до Антимонопольного комітету з проханням втрутитися в ситуацію і перевірити обґрунтованість дій "УЗ".

Зі свого боку, Володимир Гройсман пообіцяв підтримувати обговорення як організаційно, так і публічно.

Гройсман нагадав, що після дерегуляції вагонної складової всі можуть здавати вагони в оренду, визначаючи вартість послуги ринково. Однак прем'єр визнав, що стурбований черговим підвищенням цін "Укрзалізниці".

Зазначимо, що реакції прем'єр-міністра посприяла скарга депутата Григорія Заболотного на різке підвищення "Укрзалізницею" вартості перевезень аграрної продукції під час засідання Кабміну.

"Укрзалізниця" 12 жовтня повідомила про рішення підвищити ставки на користування вагонами в середньому на 41%. Вони вступлять в силу через 30 днів після офіційної публікації в газеті "Урядовий кур'єр".

Попереднє підвищення ставок "Укрзалізниця" здійснила 28 липня цього року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів