Гройсман доручив Пенсійному фонду забезпечити підвищення військових пенсій з 1 січня 2019 року

Також ПФ доручено з 1 березня 2019 року провести масовий перерахунок пенсій для інших категорій

Укрядовий портал

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Пенсійному фонду забезпечити підвищення пенсій для військовослужбовців з 1 січня 2019 року. Про це він заявив під час зустрічі з керівником ПФ Євгеном Капінусом, повідомляє "Урядовий портал".

"Вам потрібно найближчим часом провести аудит фонду і забезпечити стабільну роботу пенсійної системи. Два найважливіші завдання: Пенсійний фонд має бути підготовлений до того, щоб з 1 січня 2019 року вчергове підвищити пенсії військовим пенсіонерам, а також підготуватися до того, щоб з 1 березня 2019 року провести перший в історії України масовий перерахунок і підвищення пенсій для всіх інших категорій пенсіонерів. Це величезна робота, але ви маєте 4 місяці", - заявив Гройсман.

Поряд з тим, підкреслив він, у списку стратегічних для Пенсійного фонду завдань залишається і детінізація зарплат.

Нагадаємо, наприкінці березня 2018 року повідомлялося, що Пенсійний фонд розпочав перерахунок пенсій для силовиків. Як повідомив Павло Розенко на прес-конференції в Києві, на сьогодні пенсії перерахували 480 тис. військових пенсіонерів (90% від загальної кількості військових пенсіонерів в Україні).

Раніше повідомлялося, що поетапне підвищення пенсій силовиків триватиме до 2020 року.

Джерело: Укрядовий портал

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів