Глава "Укрнафти" запропонував наглядовій раді 4 кандидатури нових членів правління компанії

Зміна правління пройде у дві фази

Фото з відкритих джерел

Глава "Укрнафти" Марк Роллінз запропонував наглядовій раді 4 кандидатури нових членів правління компанії. Про це він розповів на прес-конференції, повідомляє "Уніан".

Роллінз нагадав, що була домовленість про зміну правління у дві фази, щоб компанія продовжила ефективно працювати.

"Я повинен був запропонувати трьох, але вирішив підвищити свої повноваження і запропонував чотирьох. Ще дві кандидатури будуть запропоновані до кінця року", - повідомив Роллінз, зазначивши, що навмисно пішов на такий крок, щоб на засіданні наглядової ради був кворум, а компанія отримала кваліфікований менеджмент.

Крім того, Роллінз запропонував одночасно з призначенням внести зміни в їхні трудові контракти, прописавши в них посадові повноваження, суми винагороди та додаткових виплат.

Новини за темою: "Укрнафта" виплатила "Нафтогазу" дивіденди за 2014 рік в сумі 632,3 млн гривень

Крім того, глава "Укрнафти" повідомив, що засідання наглядової ради повинно було пройти 17-19 листопада, але його відклали, щоб уважно вивчити висунуті кандидатури.

Нагадаємо, контракт з Роллінзом був затверджений в кінці вересня.

Відзначимо, що зміна менеджменту "Укрнафти" відбулася влітку цього року. Навесні ВР завдала удару по позиціях Ігоря Коломойського, володіє близько 42% акцій компанії, коли схвалила закон про зниження порогу кворуму для всіх акціонерних товариств до 50%+1. Після цього Кабмін звинуватив керівництво компанії в заборгованості по сплаті податків та зборів до держбюджету на 5,11 млрд грн. Голова правління "Укрнафти" бельгієць Пітер Ван Гекко був звільнений, а сторони узгодили компромісний варіант з Роллінзом в ролі нового голови правління.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів