"Газпром" отримав і повернув передоплату "Нафтогазу" за березень, тому що "дороге яєчко до Великодня"

У "Газпромі" стверджують, що на сьогодні не погоджено додаткову угоду до чинного контракту з "Нафтогазом" на постачання газу, необхідну для початку постачання

Liga.net

"Газпром" дійсно отримав грошові кошти від "Нафтогазу України" на оплату березневих постачань газу. Про це повідомив журналістам заступник голови правління компанії Олександр Медведєв, передає "Інтерфакс".

"Однак, як кажуть, дороге яєчко до Великодня. На сьогодні не погоджено додаткову угоду до чинного контракту з НАК "Нафтогаз України" на постачання газу, необхідну для початку постачання.

"Тому в цій ситуації ми, діючи в сумлінному ключі, повернули в повному обсязі суму, що надійшла від "Нафтогазу України". Очевидно, що постачання газу з 1 березня для НАК "Нафтогаз України" здійснюватися не будуть", – підкреслив Медведєв.

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" за позовом до "Газпрому". "Нафтогаз" домігся компенсації в сумі 4,63 млрд дол. за недопостачання "Газпромом" узгоджених обсягів газу для транзиту. Також "Газпром" повинен сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу". За заборгованість будуть нараховувати відсотки - 526 тис. дол. на день, починаючи з 1 березня. "Газпром" при цьому не згоден з рішенням Стокгольмського арбітражу виплатити компенсацію "Нафтогазу".

Новини за темою: Порошенко привітав українців з перемогою у Стокгольмському арбітражі

Також зазначимо, що Стокгольмський арбітраж не задовольнив вимогу "Нафтогазу" про перегляд тарифу на транзит газу, оскільки впровадження регуляторної реформи на території України не входить до компетенції трибуналу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів