Глави НБУ різних часів обговорили шляхи стабілізації банківської системи

Надалі подібні зустрічі будуть відбуватися на регулярній основі

Пресс-служба НБУ
У Національному банку сьогодні, 11 березня, відбулася антикризова нарада голів НБУ різних часів. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

У нараді взяли участь Степан Кубів (голова НБУ з 24 лютого 2014 по 19 червня 2014), Віктор Ющенко (голова НБУ в 1993-1999 рр.), Володимир Стельмах (голова НБУ в 2000-2002 рр. та 2004-2010 рр.) Борис Марков (заступник голови НБУ в 1993-1994 рр.) і керівництво регулятора - голова НБУ Валерія Гонтарева, перший заступник голови НБУ Олександр Писарук та в. о. заступника голови НБУ Владислав Рашкован.

Учасники наради обговорили досвід і практики подолання криз в економіці і банківській системі, а також конкретні кроки зі стабілізації банківської системи, досягнення фінансової стабільності і повернення довіри до банківської системи.

Новини за темою: Банкіри відзначають зменшення відтоку коштів з банківської системи, - НБУ

"Надалі подібні зустрічі робочої консультативної групи в даному складі, присвячені стратегічним принципам розвитку і актуальних питань функціонування Національного банку та банківської системи, будуть проходити на регулярній основі", - повідомили в прес-службі регулятора.

Нагадаємо, що сьогодні НБУ зміцнив гривню до 21,55 грн за долар і 23,14 - за євро.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів