Ford Motor готується до масових скорочень, - Bloomberg

Найстаріший автовиробник США оголосив, що реструктуризація торкнеться 70 тисяч її співробітників по всьому світу

Форд Моторз

Американська компанія Ford Motor повідомила своїм 70 тис. найманих працівників, що їх очікує скорочення робочих годин, і, як наслідок, зменшення заробітної плати. Піти на такий крок найстаріший автовиробник у США змушений в рамках реструктуризації на суму 11 млрд доларів. Про це повідомляє Bloomberg.

За даними джерел агентства новин, Ford готовий звільнити 20 тис. робітників по всьому світу. Всього ж на заводах американського автовиробника у різних країнах працює 202 тис. людей, з них 85 тис. в США.

Інформацію про масові скорочення керівництво компанії не підтверджує, прес-секретар Карен Хемптон лише заявила, що співробітникам оголосили про "початок реорганізації штату співробітників по всьому світу".

Лише в поточному році акції Ford впали на 27%, а на днях компанії повідомила, що за результатами вересня вилетіла з трійки найбільших автовиробників США (після General Motors Co. і Toyota Motor Corp.), поступившись Fiat Chrysler Automobiles.

Однак керівництво не втрачає надію. У 2019 році Ford випустить на ринок три нові моделі: оновлену версію пікапу Ranger і наступне покоління позашляховиків Escape і Explorer. Крім того, компанія інвестує 4 млрд доларів в розробку безпілотних водіїв.

Ford Motor займає четверте місце у світі за обсягами виробництва автомобілів (6,6 млн штук в 2017 році) після Toyota, VW, Hyundai-Kia і General Motors.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів