Фонд гарантування попередив про шахрайство "Укрінбанку" через компанію-посередника

Представники компанії "Укрінком" ведуть активну роботу зі стягнення заборгованості з ряду позичальників, хоча не мають права

Открытый источник

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб попередив про схему шахрайства компанії "Укрінком", працівники якої стягують кошти із позичальників "Укрінбанку". Про це повідомляється на сайті Фонду.

"ПАТ "Укрінком" не було і не є правонаступником ПАТ "Укрінбанк"... Зважаючи на це, здійснені позичальниками банку платежі на користь компанії ризикують бути не зарахованими в рахунок погашення кредитної заборгованості, а укладені із компанією та її "сателітами" угоди щодо купівлі/продажу активів банку – визнані у судовому порядку недійсними", - йдеться у повідомленні Фонду.

Новини за темою: ФГВФО закликає банки не ставати частиною оборудки і не купляти активи ПАТ "Укрінбанк" та АТ "Златобанк"

Представники компанії "Укрінком", позиціонуючи себе повноцінними правонаступниками банку, ведуть активну роботу зі стягнення заборгованості з ряду позичальників банку.

Більш того, згідно з даними держреєстру, за останній час було зафіксовано близько 100 фактів відчуження нерухомого майна і зняття обмеження з об'єктів, які виступали забезпеченням під видані банком кредити.

Новини за темою: "Укрінбанк" за ніч перейменували і перевели в Луганську область, - ФГВФО

У Фонді зазначили, що не відома доля переданих в забезпечення за виданими Укрінбанком кредитами близько 30 тис. кв. м. нерухомості в Києві на бул. Вацлава Гавела та вул. Машинобудівній.

З частини цього майна з дозволу "Укрінкома" було знято обтяження. Ще частина перейшла у власність "Укрінком", але вже через кілька днів в реєстрі зафіксовано відчуження зазначеної нерухомості.

При цьому самопроголошений "правонаступник", фактично маючи повний контроль над активами, від зобов'язань як перед вкладниками, так і кредиторами банку відмовляється.

Новини за темою: У НБУ заявили про ліквідацію "Укрінбанку"

"Укрінком" наполягає, що саме на Фонд гарантування покладено обов'язок щодо задоволення вимог кредиторів (у т. ч. кредиторів четвертої черги, так званих вкладників "200 плюс") банку.

Фонд гарантування вкладів нагадує, що за рахунок власних коштів виплатив гарантовану суму вкладникам цього банку в розмірі 1,8 млрд грн.

Як повідомлялося, "ПриватБанк" попередив клієнтів про нову схему шахрайства.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів