ФДМУ анонсував проведення конкурсу з відбору радника для приватизації ОПЗ

За словами в. о. голови відомства паралельно буде проводиться спільний з міжнародними радниками пошук шляхів реструктуризації боргів ОПЗ

ОПЗ. Фото з архіву. З відкритих джерел

Фонд державного майна України (ФДМУ) проведе конкурс з відбору радника для приватизації ПАТ "Одеський припортовий завод". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в. о. глави відомства Віталій Трубаров.

"ОПЗ буде приватизований за новим законом з залученням радника. Зараз йде робота з підготовки конкурсу з відбору радника, як тільки МЕРТ визначитися зі своєю кандидатурою до складу комісії, перейдемо до формування завдань для радника і умов аукціону", - зазначив він.

При цьому Трубаров додав, що паралельно проводиться спільний з міжнародними радниками пошук шляхів реструктуризації боргів ОПЗ.

Зазначимо, раніше продаж ОПЗ планувалася відповідно до перехідних положень нового закону, тобто за нормами старого закону, оскільки передприватизаційна підготовка почалася до набрання чинності нового закону.

Нагадаємо, робота ОПЗ була повністю зупинена через припинення поставок газу 30 квітня. Представники заводу повідомили, що отримали повідомлення від "Укртрансгазу" про те, що ВЕК порушила низку умов договору транспортування газу на ОПЗ, зокрема в питанні погашення заборгованості.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що ОПЗ послаблювали боргами навмисно, щоб "не приватизувати, а утримувати в цих корупційних лапах", і закликав правоохоронців звернути увагу на ситуацію навколо заводу.

"Одеський припортовий завод" разом із ще сотнею підприємств входить у список об'єктів, які Фонд державного майна України планує в 2018 році передати для приватизації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів