У Росії спостерігається різке падіння рубля

За два неповні дні іноземні валюти подорожчали на 1,5–1,7 рубля

З відкритих джерел

У Російській Федерації під впливом санкцій рубль дешевшає, а іноземні валюти досягають свого максимуму. Про це пише "Коммерсант". 

Згідно з даними, від самого початку торгів на Московській біржі курс євро подолав рівень у 72 руб., а курс долара злетів вище позначки 58,7 руб.

До 12:30 курс євро піднявся до 72,7 руб. Уточнюють, що, таким чином, євро досяг свого максимального значення з 20 вересня 2016 року. За годину цей показник досяг вже 73 руб.

Аналогічна ситуація спостерігалася і з курсом долара щодо російського рубля. В обід 9 квітня долар коштував 59,3 руб. і досяг свого максимального значення з 25 грудня 2017 року. 

За перші дві години торгів провідні світові валюти подорожчали на 1,0–1,3 руб. За два неповні дні зростання склало 1,5–1,7 руб.

На думку російського аналітика "Промсвязьбанка" Михайла Поддубського, на такий стрибок іноземної валюти вплинули нові санкції США щодо російських олігархів. 

Ще один аналітик, Ольга Стеріна, зазначає, що найближчим часом на ринок продовжить впливати санкційний фактор, що перешкоджає відновленню купівлі та припливу коштів нерезидентів.

За оцінками директора центру макроекономічного прогнозування "Бінбанку" Наталії Шилової, цього тижня курс долара може перевищити 60 руб. 

Раніше повідомлялося, що компанія United Company Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який потрапив під санкції США, розмістила на Гонконгській фондовій біржі повідомлення про те, що компанія може оголосити технічний дефолт. Зазначалося, що є висока ймовірність, що санкції США негативно вплинуть на бізнес компанії та перспективи її розвитку. 

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників, які увійшли до так званої "Кремлівської доповіді". Відзначається, що нові санкції стосуються можливого втручання Москви у президентські вибори в США в 2016 році.

До санкційного списку потрапили російські бізнесмени та підприємці, чий статок перевищує 1 млрд дол. Зокрема, нові санкції введено проти бізнесменів Олега Дерипаски, Ігоря Ротенберга, Сулеймана Керімова і Кирила Шамалова. Також у санкційному списку опинилися голова російського "Газпрому" Олексій Міллер, секретар Ради безпеки Микола Патрушев і голова "Роскомнадзора" Олександр Жаров.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів