Експерт: Якщо Україна отримає кредит, то можна стверджувати, що трирічний баланс співпраці з МВФ – нульовий

"За три роки Україна отримає 4 млрд доларів і за ці три роки Україна поверне МВФ ті ж 4 млрд доларів", - говорить він

Віктор Скаршевський, економічний експерт 112.ua

Якщо Україна отримає кредит, то можна стверджувати, що трирічний баланс співпраці з МВФ – нульовий, оскільки всі кредити МВФ йдуть на погашення попередніх. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив економічний експерт Віктор Скаршевський.

"Цей кредит, якщо Україна отримає від МВФ, а все вказує, що Україна отримає, точніше, НБУ в свої резерви, то тоді можна стверджувати, що трирічний баланс співпраці з МВФ – нульовий. За три роки Україна отримає 4 млрд доларів і за ці три роки Україна поверне МВФ ті ж 4 млрд доларів. Всі кредити МВФ йдуть на погашення попередніх", - зазначив він.

Відзначимо, член партії "За життя" Віктор Медведчук в інтерв'ю зазначив, що запозичуючи гроші у МВФ та інших організацій, український уряд намагається гасити пожежу бензином.

"Те, що відбувається сьогодні з нашим урядом, який продовжує запозичувати через МВФ та інших організацій гроші, нагадує ситуацію, коли пожежу починають гасити бензином ... Ми вже сьогодні дозволили поставки лісу-кругляку в ЄС, ми дозволили поставку дров - це ще страшніше лісу-кругляка, тому що під виглядом дров буде поставлятися будь-яка деревина. Тобто ми не будемо її тут переробляти, ми не будемо тут отримувати додаткову вартість - ми будемо відправляти туди, і там дядьки й тітки будуть заробляти, а заробітки аж ніяк не потраплятимуть ні в наш бюджет, ні в кишені нашого населення ", - сказав він.

Зазначимо, що Рада Європейського Союзу затвердила виділення Україні 1 млрд євро макрофінансової допомоги.

Нагадаємо, Європейська комісія підтримала рішення надати Україні транш у розмірі 1 млрд євро в березні поточного року. Мінфін України назвав це рішення "важливим кроком для підтримки реформ".

В кінці травня Рада ЄС схвалив виділення Україні 1 млрд євро. Це було затверджено на рівні консулів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів