Експерт про курс долара через воєнний стан: Був стрибок, але зараз все стабілізується

Вранці 27 листопада в деяких обмінниках вартість долара перевалила за 30 грн

kyiveuromarathon

Через інформації про введення в деяких областях України воєнного стану курс долара різко зріс, однак протягом 27 листопада ситуація поступово стабілізується. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив економічний експерт Олексій Дорошенко.  

"Вранці в багатьох містах України курс долара перевалив за 30 грн, але потім він падав кожні 10 хвилин. На цю хвилину ми бачимо, що курс відкочується до тіє позначки, з якої стартував вчора. Це говорить про те, що нерозуміння і панічні настрої на фондових, фінансових ринках були дуже невеликі, і зараз все повертається на круги своя", – зазначив Дорошенко.

Нагадаємо, вранці 27 листопада повідомлялося, в обмінниках долар продавали майже по 30 грн, при тому, що ще вчора (26 листопада) курс долара складав 27,79 грн. 

Раніше повідомлялося, що банківська система України готова до роботи в умовах воєнного стану. Нагадаємо, у зв'язку з Азовською кризою президент України Петро Порошенко скликав військовий кабінет. Рада нацбезпеки провела засідання і скерувала до Верховної Ради пропозицію ввести воєнний стан.

Увечері 26 листопада Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 9338, за допомогою якого затвердила указ президента "Про введення воєнного стану в Україні". Воєнний стан вводиться в 10 областях України, розташованих уздовж російського, молдавського (ділянка невизнаного Придністров'я) кордону і узбережжя Чорного та Азовського морів. Це Вінницька, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська області. Також період воєнного стану скоротили до 30 днів і призначили президентські вибори на 31 березня 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів