Експерт: Під керівництвом Заходу Україна будує ринок 19-го століття, якого немає ні в одній цивілізованій країні світу

Степанюк також додав, що українці їдуть працювати за кордон не тільки через відсутність роботи і високої зарплати, але і тому, що не бачать майбутнього у країні

112.ua

Під керівництвом Заходу Україна будує ринок 19-го століття, якого немає ні в одній цивілізованій країні світу. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив політичний експерт Всеволод Степанюк.

"Досвіду і моделей розвитку для країни є багато, але у нас ніхто цим не займається. Більше того, є вимоги МВФ. Тобто не займаються не тому, що не хочуть, попередній уряд може і хотів займатися, але їм із-за кордону казали, що ні, ні в якому разі, будуйте ринок 19-го століття, де повна анархія і ринок усе розставить на місцях. Такого немає у жодній цивілізованій країні світу, але ми фактично будуємо ринок 19-го століття в Україні, і ми бачимо, що ми і прийшли до 19-го століття. Ні доріг, ні опалення, ні гарячої води – нічого", - сказав він.

Степанюк також додав, що українці їдуть працювати за кордон не тільки через відсутність роботи і високої зарплати, але і тому, що не бачать майбутнього в країні.

"Це загрожує не тільки економіці, але й існуванню всієї держави. Якщо з держави поїдуть люди, то вона припинить своє існування... Для того, щоб мінімізувати цю тенденцію, Україна має стати на шлях розвитку. Люди їдуть не тільки тому, що немає роботи і маленька зарплата. Вони не бачать майбутнього у країни, це найголовніше. А для того, щоб було майбутнє, потрібно кардинально змінювати зовнішній і внутрішній політичний і економічний курс", - додав він.

Раніше в НБУ заявили, що обсяг приватних грошових переказів в Україну зріс на 30% порівняно з минулим роком, і досяг 4,5 млрд дол.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів