Економічна програма партії "За життя" зможе подолати стратегічні проблеми, - експерт

Економічна програма партії "За життя" зможе подолати стратегічні проблеми, які стосуються енергетики, ЖКГ та інших проблемних сфер. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив експерт з питань економічної інтеграції Олександр Колтунович.

Він зазначив, що позитивно ставиться до економічного курсу новоствореної "Опозиційної платформі – "За життя". "Перше, і найголовніше, ці дві політичні партії, або єдина "Опозиційна платформа – "За життя", вона пропонує не тільки зміну вектора інтеграції, а подолання бідності, зниження ціни на газ. Серед іншого це і зростання доходів населення, і активізація реального сектора економіки", - зазначив він.

Колтунович заявив, що ознайомився з економічною програмою партії "За життя", однією з частин нової платформи, і переконаний, що її реалізація допоможе подолати економічні проблеми України.

"Ті пріоритетні напрями економічної політики, які є у політичної партії "За життя", і їх неодноразово озвучував Віктор Медведчук: це нова зовнішня економічна політика, це повернення на ринки СНД, це зростання зайнятості, і реінтеграція економічного Донбасу і багато інших моментів. Найголовніше, що політична партія "За життя", я бачив їх програму, вона подолає стратегічні речі, які стосуються енергетики, житлово-комунального господарства", - підкреслив він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів