Донецька ОДА переконує Київ виплачувати зарплати на підконтрольних бойовикам територіях

Раніше повідомлялося, що зарплати в бюджетній сфері на окупованих територіях виплачуватися не будуть

Фото з відкритих джерел
Донецька облдержадміністрація переконує Київ виплачувати зарплати на підконтрольних бойовикам територіях. Про це заявила віце-губернатор, директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олена Петряєва, повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

"Сергій Тарута постійно переконує прем'єр-міністра України та керівництво Міністерства фінансів у необхідності відновлення виплати зарплат бюджетникам, працюючим в окупованих містах", - сказано в повідомленні.

"Сподіваюся, що наші доводи все ж дозволять переконати представників центральних органів влади в тому, що працівники сфери освіти, культури, медики працюють на благо мирних жителів регіону і не несуть відповідальності за те, що перебувають на території, в даний час контрольованої "ДНР", - підкреслила Олена Петряєва.

Новини за темою:

Як зазначила віце-губернатор, завдяки тому, що фінансове обслуговування більшості обласних лікувальних установ вдалося перевести на обслуговування казначейства на підконтрольних владі територіях, їх працівники отримують зарплату. У той же час медучилища і ряд лікувальних закладів, які не вдалося "переключити" на сусідні казначейства, мають заборгованість із зарплати за липень і серпень.

У цілому ситуація з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери на території регіону, підконтрольній бойовикам, залишається складною, заявила Петряєва.

Нагадаємо, раніше в ОДА повідомили, що пенсії і зарплати бюджетникам у зоні АТО, за інформацією, що надійшла з центральних органів влади, виплачуватися не будуть.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів