"Донбасенерго" заявляє про втрату контролю над Старобешівською ТЕС на непідконтрольній території

Згідно з повідомленням, причина в забороні РНБО переміщати вантажі через лінію розмежування на Донеччині

Старобешівська ТЕС pikabu.ru

ПАТ "Донбасенерго" заявляє про втрату контролю над Старобешівською ТЕС з сьогоднішнього дня, причина - в забороні переміщення вантажів через лінію розмежування на Донеччині. Про це повідомляє прес-служба публічного акціонерного товариства.

"ПАТ "Донбасенерго" заявляє про те, що з 21 березня 2017 року не контролює роботу Старобешівської ТЕС, а також частини структурних одиниць, розташованих на тимчасово неконтрольованій території", - йдеться в заяві компанії.

Зазначимо, Старобешівська ТЕС знаходиться на окупованій території в Донецькій області. Згідно з даними прес-служби "Донбасенерго", за станом на початок березня на тепловій електростанції працювали 2 340 тис. осіб. ТЕС забезпечувала електроенергією населені пункти як на окупованих, так і підконтрольних владі територіях.

Однак тепер теплоелектростанція не зможе працювати, дотримуючись українського законодавства, через заборону РНБО на переміщення через лінію розмежування вантажів - це зробило неможливим матеріально-технічне забезпечення Старобешівскої ТЕС.

Новини за темою: Син Януковича вирішив продати "Донбасенерго", - джерело

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рішення про заборону переміщення вантажів через лінію зіткнення з бойовиками на Донеччині Рада Нацбезпеки ухвалила 15 березня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів