Рентабельність ОПЗ навмисне зменшувалася, - нардеп

На його думку, держпідприємства приносять дохід окремим фінансовим групам

112.ua

Показники доходів держпідприємств спеціально зменшувалися, а тепер заводи продають по низьким цінам. Про це повідомив народний депутат України Євген Мураєв в ефірі телеканалу "112 Україна".

"І той же ОПЗ, якщо розібратися, чому в нього така низька ціна, умовно, дохідна частина – чим більше він приносить, тим дорожче він коштує в оцінці потенційних інвесторів. Так от, Яценюком ще в минулому році була підписана купівля ціни газу для цього заводу за ціною 400 дол., хоча ми знаємо, що вона була набагато нижче. Тобто штучно зменшувалися показники рентабельності держпідприємств, сьогодні вони продаються за копійки", - заявив Мураєв.

Новини за темою: Держактиви повинні бути приватизовані, тому що вони є розсадником корупції, - нардеп

Він також зазначив, що "держпідприємства, які зараз працюють, вони, на жаль, працюють не на Україну, вони працюють винятково на промислово-фінансові групи".

Новини за темою: Стратегічні підприємства в Україні треба не продавати, а призначати ефективний менеджмент і виводити їх у прибуток, - нардеп

Нагадаємо, на даний момент запустили процес приватизації ОПЗ. 18 липня закінчився строк подачі заявок на конкурс з продажу заводу. На конкурс не надійшло жодної заявки, тому ФДМУ визнав конкурс таким, що не відбувся. Після цього прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про намір виставити ОПЗ на повторний аукціон.

Як повідомлялося раніше, 26 липня повинен відбутися конкурс з продажу Одеського припортового заводу. Фонд держмайна України запропонував стартову ціну за 99,567% ОПЗ - 13,175 млрд грн.

Новини за темою: Держпідприємства можна передати в управління трастових фондів і отримувати дивіденди, - Парасюк

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів