Кіберполіція розробляє план легалізації криптовалюти

За допомогою цієї валюти здійснюється чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї і т. д.

Сегодня

Заступник начальника Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак заявив, що кіберполіція розробляє план легалізації криптовалюти. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Ми розробили низку пропозицій, винесли це питання на рівень уряду і хочемо легалізувати криптовалюту, щоб вона була підконтрольна. За допомогою цієї валюти здійснюється чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї і т. д.", - сказав Гринчак.

Новини за темою: В очікуванні краху: Чому біткоїн небезпечний

Він зазначив, що в департамент часто звертаються із заявами про викрадення криптовалюти: власник електронного гаманця надає шахраям доступ до своїх акаунтів, і вони переводять десятки тисяч доларів на інший гаманець. "Цей вид злочину можна кваліфікувати як шахрайство з використанням електронно-обчислювальної техніки".

Вчора Нацбанк виступив за якнайшвидше створення спільної робочої групи з регуляторами та учасниками ринку для розробки нового законопроекту, який би врегулював питання майнінгу і криптовалют в Україні.

Криптовалюта вже легалізована в Японії, США, Канаді, Великобританії, Австралії, Естонії, Данії, Південній Кореї, Швеції, Нідерландах і Фінляндії. У Білорусії легалізували операції з криптовалютами в рамках декрету "Про розвиток цифрової економіки".

Новини за темою: Рейтинг криптовалютних мільярдерів за версією Forbes: Хто ці люди

Криптовалюта - це різновид цифрових грошей, в основі якої лежить технологія криптографії, тобто, шифрування даних. Вона не має фізичного вигляду, а існує тільки в електронному вигляді.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів