Ціна нафти Brent знизилася до 59,34 дол., WTI - до 54,78 дол. за барель

Зниження цін пов'язують з небажанням ОПЕК і Росії скорочувати видобуток нафти

З відкритих джерел
Ціна нафти марки Brent знизилася до 59,34 дол., WTI - до 54,78 дол. за барель. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Таким чином лютневі ф'ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:11 за Києвом впали в ціні на 0,67 дол. (1,12%). Торги січневими контрактами на Brent завершилися 16 грудня на позначці 59,86 дол. за барель. При цьому ціна ф'ючерса на нафту WTI на січень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі впала до цього часу на 1,15 дол. (2,06%). За підсумками попередньої сесії контракт подорожчав на 0,02 дол. (0,04%) - до 55,93 дол. за барель.

"ОПЕК не буде робити ніяких змін, поки США першими не скоротять виробництво, і зараз здається, що ця безкомпромісна боротьба продовжиться до кінця наступного року. Оскільки ціни на нафту різко знижують, схоже, видобувні країни, включаючи ОПЕК і Росії, вирішили зберегти обсяги видобутку без зміни в стратегічних цілях", - зазначає сировинний аналітик Woori Investment & Securities Кан Ю Цзин.

З початку року нафта обох еталонних марок подешевшала більш ніж на 40% на тлі збереження обсягів видобутку в державах ОПЕК та "сланцевої революції" в США, яка продовжується, незважаючи на уповільнення економічного зростання по всьому світу.

Новини за темою: Яценюк про ціни на нафту: 40 доларів за барель – це непогано

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що країни ОПЕК не мають наміру скорочувати видобуток нафти навіть при ціні 40 дол. за барель.

Джерело: Bloomberg

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів