Чиновники "Укрзалізниці" завдали державі збитків на 10 млн дол. на користь російських компаній, - ГПУ

Від російських холдингів діяли так звані "наглядачі", які впливали на ухвалення рішень керівництвом ПАТ "Укрзалізниця"

архів Фото з відкритих джерел

Чиновники ПАТ "Укрзалізниця" завдали державі збитків у розмірі 10 млн дол., зробивши необґрунтований перегляд тарифів в інтересах російських гірничо-збагачувальних холдингів та експедиторських компаній. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Генеральною прокуратурою України при оперативному супроводі Головного управління СБ України здійснюється досудове розслідування за фактом протиправних дій посадових осіб ПАТ "Укрзалізниця", які в інтересах російських гірничо-збагачувальних холдингів та експедиторських компаній безпідставно здійснили перегляд тарифних умов, значно занизивши їх, у результаті чого державі завдано збитків на суму понад 10 млн дол.", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, чиновники звинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

У зв'язку з цим 20 червня 2017 року слідчими Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками Головного управління СБ України проведено обшуки за місцями роботи та проживання причетних до протиправної діяльності осіб.

"Отримані в ході досудового розслідування та під час проведення обшуків дані свідчать про вплив з боку окремих осіб, так званих "наглядачів", на ухвалення рішень керівництвом ПАТ "Укрзалізниця", що призводило до заподіяння шкоди інтересам держави, фактів сприяння в отриманні надприбутків російськими фінансово-промисловими групами і проведення окремими особами несанкціонованих переговорів від імені ПАТ "Укрзалізниця" на території Російської Федерації", - зазначили в Генеральній прокуратурі.

Тривають подальші слідчі дії.

Як повідомлялося, чиновники "Укрзалізниці" закупили на 100 млн грн неякісної продукції для рухомого складу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів