Через кілька років українська ГТС з дохідної стане дотаційною, - Вілкул

Доходи від транзиту газу порівнянні з витратами держбюджету на охорону здоров'я або освіту протягом року

Народний депутат Олександр Вілкул в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Через кілька років українська газотранспортна система з дохідної стане дотаційною. Такий прогноз в ефірі телеканалу "112 Україна" зробив народний депутат від "Опозиційного блоку Олександр Вілкул.

Політик нагадав, що доходи від транзиту газу у розмірі 2,5 – 3 млрд грн щорічно порівнянні з витратами держбюджету на охорону здоров'я або освіту протягом того ж періоду. В цей же час РФ зараз зайнята будівництвом двох газопроводів, що обходять Україну стороною: "Турецького потоку" і "Північного потоку-2". У разі завершення їх будівництва Україна до 2020 року втратить зазначені доходи.

"Після цього нашу газотранспортну систему або треба порізати на металобрухт, але думаю, що на металобрухт все-таки не поріжуть, тому що вона використовує функції і розподільної всередині країни. Тоді вона стане дотаційною. Треба буде ще додатково утримувати", - упевнений нардеп.

Нагадаємо, "Газпром" після рішення Стокгольмського арбітражу не в свою користь заявив про ініціювання розірвання контрактів на постачання і транзит газу з НАК "Нафтогаз України".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів