Бойко: Прийнятий бюджет – це бюджет подальшої бідності

Юрій Бойко - нардеп, "Опозиційна платформа - За життя", в ефірі телеканалу "112 Україна". 23.11.2018 112.ua

Прийнятий бюджет – це бюджет подальшої бідності, він антинародний і антисоціальний. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив народний депутат України, представник "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко.

"Навіть інші фракції зрозуміли, що їх втягують у величезну аферу, так як цей бюджет - це бюджет подальшої бідності, це антинародний і антисоціальний бюджет. Він був проблемний з самого початку, ще в першому читанні. Неможливо мати ідеальний бюджет, який влаштовує всіх. Але є кілька червоних ліній, які переступати неможливо в прийнятті бюджету. Перш за все - неможливо зменшувати соціальні виплати і штовхати людей на бідність, а цей бюджет якраз це робить", - вважає політик.

Бойко наочно продемонстрував негативні сторони прийнятого на майбутній рік бюджету. Так, за його інформацією, соціальні витрати збільшуються на 5,2%, в той час як інфляція запланована на рівні 7,4%, а за неофіційними даними – 10%.

"Підвищення ціни на газ. У минулому бюджеті - 71 млрд субсидії для населення за старими цінами. Ціну підняли на 23%, ціна стала 8 тис., а субсидій стало менше - 55 млрд", - розповів він.

Нагадаємо, 23 листопада близько 6 ранку Верховна Рада України 240 голосами прийняла державний бюджет України на 2019 рік.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів