Богомолець: В Україні йде цинічний геноцид медичної системи, нею керують люди, які не мають профільної освіти

Ольга Богомолець в студії "112 Україна", 12. 09. 2018 112.ua

В Україні йде цинічний геноцид медичної системи, нею керують люди, які не мають профільної освіти, вважає народний депутат Ольга Богомолець. Таку думку вона висловила в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи смерть дівчинки, яка понад два місяці провела у комі після отруєння у дитячому таборі.

Богомолець вважає, що дитину запізно привезли в "Охматдит", і тому, на жаль, усі зусилля медиків виявилися марними, проте відповідальних за те, що сталося повинні визначити криміналісти та суд. "Чи були в цьому таборі медики, чи своєчасно вони встановили діагноз, чи своєчасно дитину привезли в заклад охорони здоров’я… З того, що я знаю, то дитину в лікарню вже везли батьки, які забирали її з табору, а не ті медики, які би мали опікуватися там здоров’ям дитини", - розповіла вона.

Зокрема, Богомолець вважає, що у дитячих закладах необхідно розширювати доступ до медичної допомоги, а не зменшувати кількість медпрацівників. При цьому Богомолець зазначила, що керівництво МОЗ наразі ігнорує Комітет охорони здоров’я Верховної Ради.

"Вона не ходить на комітети охорони здоров’я уже другий рік. Ми відкрито звертались на Кабміні, щоб з’ясовувати будь-які питання щодо заборгованості медиків, щодо розвитку трансплантації в Україні", - підкреслила Богомолець, зазначивши, що наприклад, замість розвитку трансплантації кісткового мозку МОЗ навпаки реорганізує Центр трансплантології.

Нагадаємо, сьогодні померла дівчинка, яку 2 липня госпіталізували після отруєння у таборі "Славутич".

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів