Блокування поставок вугілля означає віялові відключення електроенергії, - Гройсман

Як зазначив прем'єр-міністр, потрібно зробити більш жорсткий контроль товарів, які переміщуються через лінію розмежування

Блокування поставок вугілля означає віялові відключення електроенергії, до чого не варто доводити. Про це заявив глава уряду Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів, повідомляє "Сьогодні".

"Блокування поставок вугілля, якому немає альтернативи – запитайте у експертів або фахівців в енергетичній сфері, вони скажуть вам про це – означає тільки одне: зупинка і віялові відключення, про яких кажуть, по всій території України. Чи потрібно до цього доводити? Я вважаю, що ні", – пояснив Гройсман.

Як зазначив прем'єр-міністр, потрібно зробити більш жорсткий контроль товарів, які переміщуються через лінію розмежування.

"Я глибоко переконаний в тому, що раціонально потрібно розібратися. Якщо є питання контрабанди, жорсткий публічний контроль – буквально в онлайн-режимі. Все те, що стосується невеликої групи товарів – наприклад, вугілля і того, що необхідно для металургійного виробництва в Україні, - сьогодні в цьому працює 500 тис. осіб. Це 500 тис. осіб, які ходять щодня на роботу", - сказав Гройсман, підкресливши, що підприємства на непідконтрольній території платять податки в Україні, а частина з них приносять валютну виручку для країни.

Нагадаємо, 26 січня почалася блокада залізничних шляхів, ініціаторами якої стали люди, які називають себе ветеранами АТО. За фактом блокування дороги в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів