Березюк: Підвищення мінімальної зарплати повинна презентувати економіка, а не президент

Березюк вважає, що підвищувати мінімальну заробітну плату треба було разом з пенсіями

Глава фракції "Самопоміч" Олег Березюк в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Глава парламентської фракції "Самопоміч" Олег Березюк заявив, що підвищення мінімальної заробітної плати повинно бути продиктоване економічними умовами, а не презентовано президентом або прем'єр-міністром. Березюк також вважає, що підвищувати мінімальну заробітну плату треба було разом з пенсіями. Про це Березюк заявив в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі "112 Україна".

"Мінімальну заробітну плату не має анонсувати президент або прем'єр-міністр. Мінімальна заробітна плата - це розрахункова річ, але насправді її повинна представити економіка України, роботодавець у своїх відносинах з працівником повинні домовлятися про мінімальну заробітну плату. Тому що від економіки, доходів від цих людей залежить ця мінімальна заробітна плата, а не подарунок президента України. Держава і уряд прорахувались зі своєю псевдопенсійною реформою, і навіть піднявши ці пенсії на 53, на 100, на 200 грн, тільки декілька відсотків людей отримали підвищення пенсій на тисячу гривень і більше, йому не вистачає цих грошей, і дефіцит Пенсійного фонду буде зростати. І тому треба було прийняти негайне рішення про підняття мінімальної заробітної плати для того, щоб збільшити відрахування по ЄСВ і щоб закрити величезні діру прорахунку Міністерства фінансів і Міністерства соціальної політики щодо підвищення пенсійних виплат. Тобто підвищивши виплати, держава не має чим платити", - заявив Березюк.

Новини за темою: Мінімальна зарплатня до 4100 грн: Коли і за яких умов можливе підвищення

Як повідомлялося, 4 грудня президент Петро Порошенко виступив за підвищення в 2018 році мінімальної зарплати до 4100 грн. На думку глави держави, за рахунок поліпшення інвестиційного клімату в поточному році українській економіці повинна бути під силу виплата мінімальної заробітної плати населенню на рівні 4100 грн, а не тільки в 3723 грн, які вже закладені в держбюджет на наступний рік.

Зазначимо, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 3200 грн.

Новини за темою: Нові зарплати - нові ціни: Що подорожчає в 2018 році слідом за зростанням мінімалки

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів