"Антонов" домовився зі швейцарською компанією про створення безпілотного таксі

Очікується, що попередні ескізи, а може і сам ескіз фюзеляжу (тіла) фінального продукту з'являться наступного року

Антонов/Facebook

ДП "Антонов" домовилося зі швейцарською компанією про спільне створення безпілотного таксі. Українська сторона буде відповідати за фюзеляж, або ж тіло транспорту. Про це в інтерв'ю 112.ua розповів президент ДП "Антонов" Олександр Донець.

Він підтвердив, що держпідприємство підписало меморандум зі швейцарською компанією AIR-ION TECHNOLOGIES SA під час участі в одному з авіасалонів у британському Фарнборо.

"Мова йде про проект створення безпілотного таксі. У них немає власних великих виробничих потужностей, компанія спеціалізується на створенні електронних систем для безпілотників та технологічної підтримки. В нашому спільному проекті Air-Ion буде виконувати функцію пошуку замовників та фінансування проекту. Наше завдання на початковому етапі - розробка фюзеляжу (тіла) безпілотного таксі", - сказав Донець.

Він зазначив, що для "Антонова" це абсолютно нова тема, але вона дуже цікавить працівників підприємства, особливо молодих інженерів.

За словами президента компанії, в рамках підписаного меморандуму планують почати готувати робочу конструкторську групу, яка отримає технічне завдання від партнерів на формування фюзеляжу.

У відповідь на питання щодо таймінгу Донець сказав: "Я думаю, що попередні ескізи, а можливо, і сам ескіз фюзеляжу майбутнього безпілотного таксі з'являться вже у 2019 році, не виключено, що в першій половині року".

За його словами, у компанії Air-Ion є замовник, у якому вона абсолютно впевнена, він і профінансує проект. На питання, чи це відома компанія, Донець відповів ствердно, але відмовився її назвати.

Новини за темою: Україна без крил: Чому "Антонов" пішов у круте піке

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Антонов" підписав угоду з донькою Boeing про співпрацю, яка дозволить вирішити питання з імпортозаміщенням після розриву з Росії і відновити серійне виробництво літаків Ан-1Х8 NEXT. Зокрема, перші літаки планують випустити вже в 2019 році.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів