АМКУ знизив ціни на цукор та борошно і рекомендує не підвищувати ціни на яйця перед Великоднем

АМКУ знизив ціни на цукор та борошно і рекомендує не підвищувати ціни на яйця перед Великоднем

Фото з відкритих джерел
АМКУ знизив ціни на цукор та борошно та рекомендує не підвищувати ціни на яйця перед Великоднем. Про це повідомили в прес-службі АМКУ.

Згідно з повідомленням, за рекомендацією АМКУ відбулося зниження оптово-відпускних цін на 6% на яйця курячі, на 7,5%, на 9% - на цукор і на 15% - на борошно в м. Запоріжжі, а також на 22% на яйця курячі і на 22% на борошно вищого сорту в м. Рогатин і м. Городенка Івано-Франківської області.

Також АМКУ домігся зниження роздрібних цін на продукти харчування. Зокрема, на цукор від 6% до 37% (Київська, Волинська, Донецька, Рівненська, Івано-Франківська, Миколаївська, Одеська і Чернівецька області), борошно вищого гатунку від 2% до 20% (Одеська, Рівненська, Івано-Франківська, Закарпатська, Донецька, Київська й Волинська області); олію соняшникову від 3% до 24% (Волинська, Івано-Франківська, Одеська, Київська та Закарпатська області); яйця курячі від 2% до 17% (Івано-Франківська, Київська, Миколаївська, Закарпатська, Рівненська, Волинська, Чернігівська та Донецька області).

Крім того, АМКУ рекомендує виробникам яєць утриматися від встановлення необґрунтованих оптово-відпускних цін на курячі яйця у період Великодніх свят.

Проведений Комітетом аналіз економічної ситуації на ринку яєць курячих показав відсутність об'єктивних економічних причин, які могли б зумовити зростання цін на зазначений продукт, зазначили у відомстві. Порівняно з лютим 2014 року, ціни на яйця при їх продажу сільськогосподарськими підприємствами зросли на понад 70%.

Новини за темою: АМКУ рекомендував 54 виробникам хліба привести ціни до економічно обґрунтованого рівня

Про результати розгляду рекомендацій суб'єкти господарювання зобов'язані повідомити Антимонопольний комітет України у п'ятнадцятиденний строк з дня їх отримання.

Раніше АМКУ рекомендував 54 виробникам хліба привести ціни до економічно обґрунтованого рівня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів