АМКУ завершить розслідування щодо підвищення цін на автогаз через два місяці

Комітет продовжує вивчати ситуацію з цінами на ринку бензину

Фото з відкритих джерел

Антимонопольний комітет завершить розслідування за фактом подорожчання автогазу в Україні через два місяці. Про це заявив на форумі LPG Ukraine 2017 державний уповноважений Антимонопольного комітету Валерій Полюхович, передає кореспондент 112.ua.

"Ми орієнтуємося десь через два місяці дати результати розслідування на ринку скрапленого газу", – сказав Полюхович.

За його словами, зараз у рамках розслідування АМКУ проводить перевірки суб'єктів господарювання з виїздом на місця. Також отримує відповіді на письмові запити та аналізує інформацію.

Крім того, Полюхович розповів, що комітет продовжує вивчати ситуацію на ринку бензину, який стрімко подорожчав з вересня. "У нас є побоювання щодо можливих синхронних дій окремих суб'єктів, але справа не порушена", – сказав представник АМКУ, додавши, що "імовірність порушення справи оцінювати не буде".

Зазначимо, що, на думку експертів, до жовтня ціни на автогаз стабілізуються. Приблизно такий прогноз зробив сьогодні президент України Петро Порошенко. Також він заявив, що ми повинні все-таки вчитися жити в умовах гібридної війни, оскільки газова криза є її частиною.

Нагадаємо, середні роздрібні ціни на скраплений вуглеводневий газ в Україні в період з 1 по 30 серпня виросли в 1,5 рази – з 10,92 грн/літр до 16,17 грн/літр. Перший віце-прем'єр, міністр економрозвитку і торгівлі Степан Кубів доручив Міненерго, АМКУ, правоохоронним органам і ДФС вивчити причини підвищення ціни на скраплений газ, а також вжити заходів щодо зниження вартості палива і підтримки конкуренції на ринку. В АМКУ почали розслідування підвищення цін на скраплений газ 30 серпня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...