АМКУ вважає некоректними результати розслідування МКМТ щодо сірчаної кислоти

Кустовський повідомив, що в АМКУ обговорять питання щодо проведення дослідження ринку сірчаної кислоти

Антимонопольний комітет України вважає некоректними висновки, зроблені Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі під час розслідування на ринку сірчаної кислоти. Про це заявив представник комітету Ігор Кустовський, виступаючи на засіданні в Державної регуляторної службі, повідомляє Мінпром.

"Ми вважаємо, що висновки, зроблені під час розслідування, були не зовсім коректними, тому що аргументи з боку металургів не були враховані", – сказав він.

Кустовський повідомив, що в АМКУ обговорять питання щодо проведення дослідження ринку сірчаної кислоти.

"Необхідно з'ясувати, який насправді існує поточний баланс попиту і пропозиції на цьому ринку. Тому що це ключове питання, на яке обидві сторони дають різні відповіді", – зазначив представник комітету. 

Він повідомив, що в останні п'ять-шість років в АМКУ не проводилися розслідування на ринку сірчаної кислоти. Кустовський висловив необхідність скласти баланс даного ринку, виходячи з можливостей вітчизняних виробників кислоти і потреб металургів.

"І на основі цього балансу дійсно створити реальний прогноз як буде існувати ринок за умов введення квотування", – сказав він.

Представник АМКУ також повідомив, що комітету відома проблема з дефіцитом локомотивів, вагонів і цистерн на "Укрзалізниці". "Ми знаємо цю проблему, і вона дійсно існує, – сказав він. – Я чую про неї як від представників різних галузей вітчизняної економіки, так і від аграрного сектору".

Як повідомлялося, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 2 липня встановила квоти на імпорт в Україну сірчаної кислоти. Дане розслідування щодо сірчаної кислоти ініціювали Східний ГЗК і об'єднання "Сумихімпром"

.Раніше керівники крупних коксохімічних і металургійних підприємств, а також галузевих асоціацій неодноразово попереджали про необґрунтованість квотування імпорту сірчаної кислоти і про збитки для національної економіки від даних лобістських заходів. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів