Агентство S&P понизило довгостроковий кредитний рейтинг Києва до дефолтного рівня

Рейтинг міста буде підвищено після завершення реструктуризації євробондів

СNN

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Рoor's понизило довгостроковий кредитний рейтинг Києва за зобов'язаннями в іноземній валюті з рівня СС до D і довгостроковий рейтинг за зобов'язаннями в національній валюті з рівня SD до D. Про це говориться в повідомленні агентства.

Також понижено з СС до D рейтинг двох випусків облігацій, номінованих в інвалюті.

Як повідомляється, рейтинги понижено у зв'язку з вимушеною реструктуризацією зовнішнього боргу Києва та невиплатою в належний термін 250 млн доларів за єврооблігаціями.

"5 листопада міська рада Києва схвалила конвертацію київського боргу за єврооблігаціями з муніципального до державного. 6 листопада Київ пропустив платіж за єврооблігаціями об'ємом 250 млн доларів США, і ми не очікуємо, що місто сплатить борг протягом 10-денного пільгового періоду", - сказано в повідомленні.

Рейтинг міста буде підвищено після досягнення згоди з кредиторами і завершення процедури реструктуризації, умови якої передбачають списання 25% основного боргу та продовження строків погашення облігацій на чотири роки (до 2019 р. для облігацій з погашенням в 2015 р. і до 2020 р. - з погашенням у 2016 р., процентна ставка - 7,75% річних).

В даний час S&P оцінює українську систему муніципальних фінансів як нестійку і недофінансовану, зазначають експерти агентства.

Новини за темою: Україна хоче реструктуризувати євробонди Києва без згоди кредиторів, - джерело

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті Києва з переддефолтного рівня C до дефолтного D.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів