Абромавічус просить Раду розглянути 15 першочергових економічних законопроектів

У Раді планують провести День розвитку економіки та дерегуляції

112.ua

Мінекономрозвитку пропонує Раді розглянути 15 першочергових економічних законопроектів. Про це в ході наради з підготовки до проведення у Верховній Раді Дня розвитку економіки та дерегуляції заявив міністр економіки України Айварас Абромавічус.

"За останній час в міністерстві накопичилося багато різних проектів. Багато з них досить довго лежать, у нас немає часу їх розглянути. Приклад - закон про Антимонопольний комітет. Для нас, безумовно, важливо антимонопольне законодавство, без нього не буде сильної оборони, не можна забувати про безпеку. Наше міністерство пропонує порядок денний, заснований на простих критеріях. Законопроект повинен, по-перше, позитивно впливати на бізнес-клімат в країні, друге – підтримуватися, як мінімум, трьома фракціями, третє – не передбачати жодних обмежень для ведення бізнесу, і четверте – повинен бути частиною системної реформи", - заявив Абромавічус.

За словами міністра, такий підхід дозволив сформувати порядок денний з 15 законопроектів. "Їх всі ми запропонували розділити на п'ять частин. Це Антимонопольне законодавство, друге – це залучення інвестицій, третє – управління державною власністю, четверте і п'яте – це два блоки, які стосуються дерегуляції. Один з них – реформа держконтролю, другий – подальше скорочення дозвільної документації", - зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше Абромавічус заявляв, що "велика" приватизація в Україні відкладається на 2016 рік через затримку прийняття законопроектів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів