Українське фото

Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус очолив наглядову раду створеної нещодавно Української академії корпоративного управління, передає "Інтерфакс-Україна".

"Це буде некомерційний проект, підтримуваний міжнародними фінансовими організаціями. Завдання – навчати людей як з приватного, так і державного сектора корпоративного управління", – сказав Абромавічус.

У наглядову раду академії корпоративного управління увійшли також постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, голова представництва МФК в Україні Олена Волошина.

Згідно з даними в держреєстрі, громадська організація "Українська академія корпоративного управління" була зареєстрована на початку березня цього року. Її засновниками виступили член Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні та комітету з призначенням керівників держкомпаній Андрій Бойцун, керуючий партнер компанії з пошуку керівного персоналу Odgers Berndtson Роман Бондар і екс-глава цільової команди реформи управління держвласністю МЕРТ Адомас Аудіцкас, який очолив Академію як президент.

Нагадаємо, екс-міністр економіки Айварас Абромавічус пішов у відставку 3 лютого цього року. Він заявив, що був змушений це зробити через тиск неофіційного "куратора" БПП у Верховній Раді Ігоря Кононенка, який проштовхував на посаду заступника міністра свого людини. Розслідуванням звинувачень міністра на адресу депутата проводило НАБУ. Після допитів обох фігурантів справи підтвердження звинувачень не знайшлося, і Кононенка відновили на посаді заступника керівника фракції БПП у парламенті.