Абромавичус: Холдингова компанія – це механізм, який допоможе уникнути політичних призначень у держкомпанії

"Компанії все одно будуть керуватися професійними директорами, професійними заступниками директорів, і нічого у них, у принципі, не буде змінюватися, крім того, як рівень кваліфікації", - заявив міністр

Холдингова компанія – це механізм, який допоможе уникнути політичних призначень. Про це в коментарі кореспонденту телеканалу "112 Україна" заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус.

"Компанії все одно будуть керуватися професійними директорами, професійними заступниками директорів, і нічого у них, у принципі, не буде змінюватися, крім того, як рівень кваліфікації. Хотілося б обов'язково його підвищити шляхом нових правил щодо винагороди, нових правил щодо призначення. Холдингова компанія – це певний механізм, при якому ми намагаємося уникнути політичних призначень, політичних тисків і т. д. У холдингові компанії повинні призначатись керівники цих компаній. Це моє бачення, це бачення моїх колег. Дуже важливо, хто буде призначатися в наглядову раду цієї холдингової компанії", - заявив міністр.

Зазначимо, що Абромавичус неодноразово висловлював думку, що необхідно забрати у міністерств і відомств право керувати державними підприємствами, залишивши їм тільки розробку стратегії розвитку держсектора.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Донецькій обл. приступили до формування єдиного держхолдингу вугільних підприємств.

Новини за темою: Недостатня вартість - традиційний "аргумент" для перегляду приватизації в Україні

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів