12 тисяч смартфонів не дали ввезти до України через "Бориспіль"

Партію гаджетів на десятки мільйонів гривень оформили і намагалися ввезти як "особисті речі"

пресс-служба ГУ ДФС в Киеве

Через аеропорт “Бориспіль" ділки намагалися ввезти 12 тисяч мобільних телефонів різних моделей, не сплачуючи ввізне мито. Про це повідомляє Державна фіскальна служба.

Наприкінці літа до Київської митниці ДФС кількома партіями літаками на адресу одного з вітчизняних підприємств надійшов вантаж з Гонконгу, який було розміщено на складі тимчасового зберігання аеропорту "Бориспіль". У документах зазначалося, що до України прибули "особисті речі".

Новини за темою: В Україні понад 120 тис. транзитних "евроблях", ввезених з початку року, перебувають у країні з порушеннями строків, - ДФС

Згодом до митників звернувся представник брокерської агенції з проханням оформити даний вантаж як такий, що надійшов на адресу підприємства-отримувача помилково, тобто транзитний. При транзитному переміщенні вантажу підприємство не сплачує податки на імпорт.

У фіскалів виникли підозри, і вони вирішили провести комплексну перевірку вантажу. З’ясувалося, що до України заїхала велика партія мобільних телефонів (майже 12 000), аксесуарів до них (сотні USB-модемів) і комплектучих до комп’ютерів (сотні карт пам’яті, жорстких дисків, USB флеш-накопичувачів, твердотільних накопичувачів, модулів оперативної пам’яті).

Фіскали склали протоколи про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України -  "приховування від митного контролю". Партію гаджетів вилучили до рішення суду.

Новини за темою: Продан: Перебуваю в Німеччині, повернуся до України після операції

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів